Strzelanie do rzutków

Pilla jest pionierem technologii wizualnej w sportach strzeleckich

Zawodnicy Pilla mają więcej medali olimpijskich, mistrzostw świata i znaczących zwycięstw w sportach strzeleckich niż wszyscy inni. Od ponad 20 lat firma Pilla zapewnia najlepsze w strzelaniu okulary sportowe i współpracuje z ZEISS – z ponad 165-letnim rozwojem naukowym będącą najstarszą firmą optyczną na świecie. Opieraliśmy się na pasji do strzelania sportowego, a nasze projekty pochodzą z bezpośredniej wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie. Dysponujemy najlepszymi na świecie profesjonalistami w dziedzinie fotografowania używającymi Pilla i stale dostarczamy najbardziej trafnych informacji zwrotnych, aby ulepszyć projektowanie wszystkich naszych produktów.

Pilla zgromadziła najbardziej obszerną wiedzę sportową dostępną na rynku. Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy naukę o soczewkach i oprawkach, która daje naszym sportowcom ogromną przewagę i niezrównane zdolności wizualne. Jesteśmy dumni z projektu technicznego i z pewnością wiemy, że zaprojektowaliśmy najlepsze okulary na świecie, wykorzystując najlepsze optyki i materiały dla oprawek. W naszym projekcie nie akceptujemy niczego mniejwartościowego niż doskonałość.

 

Poprawa koordynacji oczu

Zmęczone oczy są kluczowym czynnkiem przyczyniającym się do utraty ostrej koordynacji oczu. Napięcie oka spowodowane jego mrużeniem w celu zmniejszenia jasności światła bądź wysiłku związanego z pozyskaniem światła doprowadza do utraty ostrości. Pilla gwarantuje strzelcom rozwiązania techniczne zapewniając maksymalną wydajność oka w różnych warunkach oświetlenia i tła.

Sprawdź więcej!

Regulowanie światła

Regulowanie światła wpadającego do oka podczas uprawiania sportu ma kluczowe znaczenie dla zapobiegania zmęczeniu oczu i zwiększenia zdolności ogniskowej oka. Kluczem do naszej technologii soczewek jest regulacja odpowiedniej ilości światła w oku przy jednoczesnym wykorzystaniu naszej wysokiej jakości technologii ulepszania kolorów w celu uzyskania maksymalnej rejestracji wizualnej. Dzięki naszej współpracy z ZEISS udało nam się stworzyć idealne soczewki dla sportów strzeleckich.

Sprawdź więcej!

Pole widzenia bez zakłóceń

Każda kolekcja produktów i geometria oprawek została starannie opracowana z dokładną precyzją tak by zapewnić najlepsze pole widzenia, równowagę, wagę, komfort oraz wydajność i pomieścić profesjonalnych sportowców strzelających. Współpracowaliśmy z najlepszymi sportowcami na świecie w celu dopracowania każdego szczegółu.

Sprawdź więcej!

Filtracja soczewek dla sportów strzeleckich

W naszych soczewkach używamy ulepszonych barwników i rozwiązań chemicznych, aby obraz w okularach był w wysokiej rozdzielczości. Nieustannie dostarczamy nowe rozwiązania w produkcji naszych soczewek by oferowane przez nas okulary pomagały w osiągnięciach sportowych naszych klientów.

Sprawdź więcej!

Nasze oferowane produkty dla strzelania do rzutków

PILLA Magneto

Sprawdź

PILLA Magneto RX

Sprawdź

PILLA Outlaw

Sprawdź

PILLA Outlaw RX

Sprawdź

PILLA Panther

Sprawdź

PILLA Panther RX

Sprawdź

PILLA 560

Sprawdź

PILLA 580

Sprawdź

PILLA 500 RX

Sprawdź

PILLA Vigilante

Sprawdź

PILLA Hunting

Sprawdź