Panther RX

PILLA Panther RX

Model Panther RX jest wynikiem naszej współpracy z 26 krotnym mistrzem świata George'em Digweedem i mistrzem świata Maxem Michelem. Pierwszą generację tego systemu oprawek opracowaliśmy w 2001 r. i wprowadziliśmy go na rynek w 2002 r. Założenie projektowe George'a było dość proste: „stworzyć model okularów, który nie odczujemy, że nosimy”.

Wprowadzony model Panther RX stał się standardem dla profesjonalnego strzelectwa do rzutek, w 2013 roku zaprojektowaliśmy model Panther RX X dla łucznictwa. W 2015 roku wprowadziliśmy na rynek serię Panther RX X7, wykorzystującą optycznie poprawną maskę o wysokim współczynniku owinięcia. Wszystkie modele Panther wykorzystują naszą opatentowaną technologię soczewek PILLA VX opracowaną przez ZEISS i są dostępne w 3 różnych krzywiznach, rozmiarach soczewek oraz mają regulowany mostek nosowy jako opcję oprawek.

Wybierz swoją filtrację soczewek

Wybór właściwej filtracji soczewek dla produktu Panther RX zależy od wielu czynników. Sprawdź poniższe linki, aby zobaczyć filtrację soczewek w akcji.