Strzelectwo sportowe

Strzelanie sportowe na najwyższym poziomie

Zawodnicy rywalizujący w strzelectwie sportowym do tej pory używali okularów, ponieważ były one obowiązkowe z punktu widzenia bezpieczeństwa. W rzeczywistości okulary mają możliwość zaoferowania przewagi nad konkurencją. Pilla przeniosła się w świat strzelania sportowego zostawiając fragment naszej marki w DNA tego sportu. We współpracy z ekspertem mistrzem świata Max’em Michela stworzyliśmy unikalną platformę, aby wzmocnić wizualne zdolności zawodników korzystających z naszych produktów.

Pilla skupiła się na nowych geometriach oprawek, systemie zarządzania oświetleniem soczewek i całkowicie wymiennymi konstrukcjami oprawek, aby zapewnić idealne wrażenia wizualne dla użytkowników. Okulary Pilla pozwalają strzelcowi jak najlepiej namierzyć i wyostrzyć cel. Każda konstrukcja oprawek i soczewek zapewnia sportowcowi doskonałą jakość widzenia bez odczucia dyskomfortu podczas noszenia okularów.

Wydajność soczewek

Strzelanie sportowe jest główną dziedziną sportu, na której skupia się firma Pilla opracowując swoje okulary. W strzelectwie sportowym okulary były głównie wykorzystywane jako podstawowa pomocy w ochronie oczu. Pilla wprowadziła technologię soczewek o wysokiej wydajności w celu zwiększenia osiągnięć sportowych. Zawodnicy strzelający sportowo wymagają ostrej wizji podczas różnych scenerii, w których odbywają się zawody strzeleckie. Jakość widzenie celów w strzelaniu ma kluczowe znaczenie dla sukcesu. Max Michele ustalił nowe rekordy świata w zawodach strzelecki nosząc nasze okulary. Wprowadzenie filtracji soczewek, zarządzania oświetleniem i doskonałe technologiczne rozwiązania dzięki współpracy z firmą ZEISS, zapewnia przewagę sportowcom używającym okularów Pilla nad swoją konkurencją.

Sprawdź więcej!

Minimalizacja zmęczenia oczu

Strzelectwo sportowe wymaga namierzenia celu w ułamkach sekund, a koordynacja ręka-oko bardzo szybko spada, gdy oko jest zmęczone. Danie sportowcowi szansy na szybsze wizualne namierzenie celu to różnica między wygraną a przegraną. Większość okularów sportowych wykorzystuje poliwęglan w materiale soczewki, a soczewki PILLA ZEISS mają optycznie poprawne podłoże wizualne, które ma podwójną wartość optyczną poliwęglanu. To bezpośrednio przekłada się na to, że oko jest w stanie patrzeć przez soczewkę w horyzoncie czasowym z niewielkim wpływem na zmęczenie oczu. Oznacza to, że sportowiec może widzieć, strzelać i poruszać się z łatwością.

Sprawdź więcej!

Zarządzanie światłem

Jest niezrozumiałe, że wydajność oka jest bezpośrednio związana z ilością światła docierającego do oka. Zbyt dużo lub zbyt mało światła w oku tworzy sytuację, w której oko musi zrównoważać ilość światła, a tym samym wpływać na zdolność widzenia. Pilla studiowała i konstruowała technologię soczewek od ponad 25 lat, skupiając się w swoich badaniach na odpowiedniemu zarządzaniu światłem, związanemu z manipulacją kolorami. W strzelectwie sportowym zobaczenie celów w różnych sytuacjach oświetleniowych wymaga różnych technologii obiektywów, aby uzyskać maksymalną wydajność. Pilla zaprojektowała różne soczewki, aby zająć się problemami pełnego słońca i słabym oświetleniem podczas zawodów. Soczewki w połączeniu z naszymi oprawkami podnosi szanse na sukces sportowca. Każda kolekcja produktów i geometria oprawek została starannie opracowana z dokładną precyzją tak by zapewnić najlepsze pole widzenia, równowagę i komfort.

Sprawdź więcej!

Filtracja soczewek dla strzelectwa sportowego

W naszych soczewkach używamy ulepszonych barwników i rozwiązań chemicznych, aby obraz w okularach był w wysokiej rozdzielczości. Nieustannie dostarczamy nowe rozwiązania w produkcji naszych soczewek by oferowane przez nas okulary pomagały w osiągnięciach sportowych naszych klientów.

Sprawdź więcej!

Nasze oferowane produkty dla strzelectwa sportowego

PILLA Outlaw

Sprawdź

PILLA Outlaw RX

Sprawdź

PILLA Panther

Sprawdź

PILLA Panther RX

Sprawdź

PILLA 560

Sprawdź

PILLA 580

Sprawdź

PILLA 500 RX

Sprawdź

PILLA Vigilante

Sprawdź