Zachowanie oczu

Zwiększanie sprawności oczu jest głównym celem produktów Pilla

Zmęczone oczy to częsty przypadek podczas uprawiania sportu, lekcewarzony przez sportowców oraz trenerów. Jeśli chodzi o strzelectwo sportowe, mogą być przyczyną utraty złotego medalu. Dzięki współpracy z ZEISS stworzyliśmy technologię wspomagającą ochronę oczu aby były w lepszej kondycji przez dłuższy czas.

Dzięki zastosowaniu soczewek PILLA ZEISS będących naszą zastrzeżoną technologią jesteśmy w stanie zapewnić sportowcowi wysoki poziom przejrzystości, który można znaleźć tylko w produktach Pilla.

Wyraźny obraz

Taki poziom wydajności osiągamy stosując poprawny optycznie obiektyw z dostrojoną filtracją kolorów, jednocześnie koncentrując się na dostarczeniu optycznie doskonałych systemów ramowych. Kondycja wzroku utrzymywana jest dzięki użyciu podłoża obiektywu, który nie tworzy zniekształconego wizualnego obrazu, do którego oko musi się stale przyzwyczajać. Substandardowy substrat soczewki sprawia, że mięśnie oka nie czują się tak jak ramiona, które cały dzień się napinały… w końcu Twoje ramiona męczą się tak samo jak Twoje oczy. Twoje oczy mają ten sam problem, gdy nieustannie muszą dostosowywać się, aby uzyskać ostrość obrazu.

Właściwe zarządzanie światłem

PILLA Performance Eyewear jest pionierem w zarządzaniu światłem w sportach strzeleckich. Ludzkie oko działa w pełni dzięki odpowiedniej ilości światła wpadającego do oka. Zbyt dużo lub zbyt mało światła powoduje, że oko jest napięte i nie jest możliwe uzyskanie właściwej ostrości. Nasze soczewki PILLA ZEISS zostały specjalnie opracowane tak aby zapewnić odpowiednią ilość światła w różnych warunkach oświetleniowych, jednocześnie maksymalizując rejestrację kolorów, dzięki czemu oko jest idealnie rozluźnione i może lepiej funkcjonować.

Ulepszona ostrość koloru

Dla profesjonalnego sportowca szybsze i bardziej jednoznaczne rejestrowanie niektórych kolorów daje konkurencyjną przewagę. Na przykład nasza rodzina profili kolorów Max Orange może zapewnić sportowcowi aż 600% wzrost w pomarańczowej części widma wizualnego. Dzięki współpracy między zespołami inżynierów Pilla i ZEISS stworzyliśmy najbardziej zdefiniowane i żywe soczewki, jakie kiedykolwiek stworzono, zachowując nasze własne podejście do ulepszenia ostrości kolorów u sportowców.