Symulacja soczewek

Firma PILLA zajmuję się produkcją okularów, która opiera się na rozwiązaniach technologicznych opracowywanych przez inżynierów. Filozofią firmy jest to, że zawsze istnieje kolejna możliwość zwiększenia wydajności soczewek. Od ponad 25 lat projektujemy soczewki w różnej gamie kolorów.

Inżynierowie z PILLA wykorzystali wiele rozwiązań technicznych w tworzony soczewkach, między innymi podwyższoną rozdzielczość, wysoki kontrast, neutralizację i przyspieszoną manipulację widmem światła. Naszym najnowszym rozwiązaniem jest technologia Chromashift z progresywną filtracją i transmisją: opatentowany proces infuzji kolorów wbudowany opracowany we współpracy z naukowcami z firmy ZEISS.

W naszych soczewkach używamy ulepszonych barwników i rozwiązań chemicznych, aby obraz w okularach był w wysokiej rozdzielczości. Nieustannie dostarczamy nowe rozwiązania w produkcji naszych soczewek by oferowane przez nas okulary pomagały w osiągnięciach sportowych naszych klientów.

Sprawdź nasze rodzaje soczewek

pilla soczewki zeiss

16CRHC

6% transmitancji – stały filtr Chromashift Red High Contrast dla osób poszukujących większego wzmocnienia kolorów w pełnym słońcu. Ta soczewka wykorzystuje 18RHC jako filtr bazowy, przyspieszając wartości kolorów podczas strzelanie do celu. Przepuszczalność soczewki jest ciemniejsza niż bieżąca 18RHC, co zapewnia lepszą wydajność w zastosowaniach z jasnym słońcem.

18CED

Ta soczewka ma bogate naturalne wzmocnienie kolorów z technologią „Super Flash” – nową powłoką o wysokiej wydajności, która redukuje oślepiające światło w pełnym słońcu. Filtr soczewki jest bardzo zrównoważony i leży dokładnie między 10ED a 26ED

28CR

28% transmitancji – Chromashift w kolorze malinowym. To pierwsza prawdziwa soczewka „czerwona”, którą Pilla wprowadziła na rynek we współpracy z ZEISS. Jeśli szukasz soczewki, która w pełnym słońcu zwiększy jasność kolorów celu jest to najlepszy wybór. Idealne dla strzelania na błękitne niebie i otwartym polu.

40CN

40% transmitancji – dzięki technologi Neutralizator Chromashift. Ta nowa soczewka wykorzystuje 44N jako podstawę, zwiększając efektywność kolorów. Dzięki technologii pigmentowej Chromashift, można było zwiększyć kolor różowy i pomarańczowy, zabijając zielone tło w średnim świetle.

48RHC

48% transmitancji – Chromashift Red High Contrast. Soczewka 50RHC został wprowadzony w 2012 r. i jest jedną z najlepiej sprzedających się soczewek, które Pilla wprowadziła na rynek. Nowy 48RCH bazuje na filtrze 50RHC z nową powłoką Violet Chromashift i pigmentem poprawiającym kolor, który zapewnia bardziej solidną technologię. Ta soczewka ma średnie oświetlenie, w którym światło „żółte” dominuje nad obrazem.

62HCW

62HCW  to zrównoważone soczewki, wykorzystujące naszą wyjątkową technologię Chromashift, która ma mocą barwę w kolorze pomarańczowym w warunkach słabego oświetlenia. Są to świetne soczewki dla wszystkich, którzy szukają bardzo wyważonego i naturalnego podniesienia koloru w szarych warunkach.

64CB

64% transmitancji – Chromashift w kolorze bananowym. To żywe, średnio szare światło wprowadzone przez Pilla. Do tej pory wszystkie nasze szare soczewki były soczewkami o wysokiej przepuszczalności, pozwalające uzyskać więcej światła przez soczewkę. Ta nowa soczewka wykorzystuje nasze pigmenty Chromashift z powłoką miedzianą, aby poprawić obraz zarówno na strzelnicy jak i w terenie.

67CWN

67% transmitancji – Chromashift Max / Neutralizer. Ta nowa formuła soczewek łączy 66N i 69MWN z powłoką Chromashift znajdujących się w naszych soczewkach 18CED i 52CHC. Ten nowy profil filtra ma pomarańczowe wzmocnienie podczas korzystania z naszego neutralizatora zielonego tła. 67CWN to świetny obiektyw dla tych, którzy chcieliby uzyskać bardziej subtelne wzmocnienie kolorów, jednocześnie cofając tło w średnim i niższym świetle.

80HC

80% transmitancji – Chromashift High Contrast. Ten nowy filtr stały wykorzystuje 76HC jako podstawę, zwiększając kolor w słabym świetle. Obraz w soczewce jest jaśniejszy przy słabym oświetleniu i korzysta z technologii pigmentowej Chromashift, która redukuje odblaski. 

PG

Ta soczewka ma bogate naturalne wzmocnienie kolorów wraz z technologią „Super Flash” –  nową powłoką o wysokiej wydajności, która redukuje oślepiające światło w pełnym słońcu. Filtr jest bardzo zrównoważona i leży dokładnie między 10ED a 26ED. Jest to soczewka na wysokie słońce.

PDF

Bardzo jasne soczewki o średnim natężeniu oświetlenia oparte na mieszance popularnych soczewek 60HCP i 62HCW. Kolor pomarańczowy ze zwiększoną głębią ostrości przy użyciu technologii soczewek progresywnych Pilla pozwala wyostrzyć obraz. 

52CHC

Jest to soczewka oparta na czerwonym kolorze, wykorzystująca Chromashift, która podnosi kontrast w całym spektrum kolorów dzięki bogatej definicji obrazu. Z większą ilością czerwieni ulepszyliśmy oryginalną krzywą spektralną najlepiej sprzedającego się soczewek Ballistx w historii Pilla.

55PWC

55PWC wykorzystuje zarówno naszą technologię Max Orange, jak i Chromashift. Krzywa koloru brzoskwini wyostrza zarówno cele różowe, jak i pomarańczowe, a nawet zielone. Soczewki poprawiają nasycenie kolorów w celu uzyskania maksymalnej szczegółowości celów. To soczewki idealne na zawody strzeleckie.

70PWC

70PWC to nowy soczewki wykorzystujące technologię Chromashift, która pozwala uzyskać soczewkę w kolorze pomarańczowym i różowym przy niskim poziomie światła. Ta „jasna brzoskwinia” to naturalne spektrum kolorów w słabym słońcu.

99AR

99AR to soczewka o wysokiej przepuszczalności, idealna do ekstremalnie mglistego, słabego światła. Soczewka zapewnia bardzo ostrą rejestrację obrazu wizualnego. Wysokiej jakości, antyrefleksyjna jakość daje strzelcowi narzędzie do redukcji zamglenia i tworzenia ostrych obrazów.

POLAR-28ED

Polar 28ED jest bardzo podobną soczewką jak soczewki 9.5ED. To idealna soczewki do użytku codziennego, która pasują tylko do modelów Outlaw X6 i są przeznaczone na średnie oświetlenie.

PP

Te soczewki zapewniają spójne wzmocnienie spektrum kolorów, podczas gdy dolna przyspiesza percepcyjną wartość światła. Górna część soczewki ma transmitancję 22%, a dolna ma transmitancję 78%.

PLM

Ten soczewka ma bogate podnoszenie kolorów przy zachowaniu maksymalnej głębi ostrości w słabym świetle. Soczewka o kolorze limonki jest bardzo wyważona dla słabego oświetlenia, gdzie nie potrzebujesz wzmocnienia światła. Góra soczewki zaczyna się od 75% transmitancji, podczas gdy dół ma 99% transmitancji.

PL

W górnej części soczewki zastosowano filtrację w kolorze cytrynowym o wysokiej intensywności, a dolna pozwala na rozbłysk światła w oku w celu zwiększenia głębi ostrości w słabym świetle. Górna część soczewki ma 70% transmitancji, podczas gdy dolna ma 95% transmitancji.

PN

Soczewka na górze posiada 20% transmitancji, podczas gdy dół ma transmitancji 68%. Fantastyczne soczewki do użytku gdzie dominującym kolorem otoczenia jest zieleń.

PM

Soczewki z technologią Progressive Max – Max Orange Filtration, która przyspiesza rejestrację docelowego koloru pomarańczowego przez krzywą transmitancji od góry do dołu: 30% na górze, podczas gdy dole soczewki jest do 70%.

10ED

10% przepuszczalności światła. W soczewkach została użyta technologia Anti-Reflective. Zaprojektowane do użytkowania w warunkach jasnego światła i zapewnienia optymalnej głębi ostrości obrazu.

PED

Ta soczewka zapewnia spójne wzmocnienie spektrum kolorów, podczas gdy dół zwiększa percepcyjną wartość światła. Górna część soczewki ma transmitancję 22%, a dolna ma transmitancję 78%

26ED

26% przepuszczalności światła. Soczewki na pełne słońce oraz na średnie. W soczewkach została użyta technologia High Performance Anti-Reflective. Zaprojektowane, aby w warunkach pełnego światła słonecznego zapewnić optymalną głębię ostrości kolorów.

66N

66% przepuszczalności światła. Soczewki do średniego i niskiego światła. Zabija zielony kolor trawy, dzięki czemu piłka w polo wyróżnia się. Zapewniają odpowiednią głębię ostrości kolorów w słabszym świetle niż 44N.

94HC

94% przepuszczalności światła. Soczewki do bardzo niskiego oświetlenia. Zaprojektowany, aby pobudzić oko i uzyskać więcej światła. Zaprojektowany, aby poprawić wzrok w warunkach słabego oświetlenia. Usuwa mgłę lub dym.

35DC

35% przepuszczalności światła. Soczewki na pełne słońce oraz średnie oświetlenie. Soczewki z technologią Chroma Shift. Zaprojektowany, aby zabić czerwone elementy celu i wzmocnić złote elementy celu. 

44ED

44% przepuszczalności światła.  Intensywnie wyostrzają kolory. Zaprojektowane do poprawy widoczności w warunkach średniego oświetlenia.

45MAX

45% przepuszczalności światła. Soczewki z technologią Chroma Shift. Zaprojektowany, aby poprawić wizualne pozyskiwanie celów w 3D w średnim świetne. Żywe nasycenie kolorów.

60DC

60% przepuszczalności światła. Soczewki z technologią Chroma Shift. Zaprojektowany, aby zabić czerwone elementy celu i wzmocnić złote elementy celu w średnim i słabym świetle.

60HCP

60% przepuszczalności światła. Soczewki na warunki słabego oświetlenia. Percepcyjne wzmocnienie światła. Zaprojektowana, aby poprawić wzrok w malejących warunkach oświetleniowych. Idealne soczewki do scenerii z dużą ilością drzew.

54HC

54% przepuszczalności światła. Soczewki z technologią High Performance Anti-Reflective oraz Chroma Shift. Zaprojektowane aby w otwartych przestrzeniach nasycić barwy kolorów w średnim świetle.

58ED

58% przepuszczalności światła. Soczewki z technologią High Performance Anti-Reflective. Zaprojektowane do intensywnego wyostrzenia kolorów w warunkach średniego i niskiego oświetlenia.