Jeździectwo

Zdobądź przewagę w sportach jeździeckich

Zawodnik jeździecki nieustannie zmaga się ze słońcem, ponieważ 90% czasu spędza na zewnątrz. Dla sportowca uprawiającego sport jeździecki oko jest nieustannie bombardowane przez szkodliwe światło UV. Pilla we współpracy z firmą ZEISS skupiła się na badaniu soczewek dzięki temu produkowane soczewki, zapewniają 100% ochrony przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

Oprócz ochrony oczu Pilla oferuje zawodnikowi jeździeckiemu bezpośrednie korzyści w okularach, których nie ma w zwykłych okularach przeciwsłonecznych. W przypadku gry w Polo firma Pilla wykorzystuje swoją technologiczną wiedzę o soczewkach, aby poprawić widoczność piłki do Polo w różnych warunkach oświetleniowych. Dla zawodnika uprawiającego skoki przez przeszkody okulary Pilla zapewniają idealną głębię ostrości, pozwalającą zobaczyć prawdziwy dystans do przeszkody bez konieczności mrużenia oczu. Co więcej, technologia poprawy koloru daje sportowcowi żywe wrażenia wizualne bez wprowadzania zmęczenia oczu. Pilla ma wiele rodzajów soczewek do zarządzania światłem dla jeźdźca.

Maksymalizuj ostrość wizualną

Pilla współpracowała z ZEISS i czołowymi graczami Polo, w tym z Mariano Aguerre i Facundo Pieres, aby opracować technologię filtracji PILLA ZEISS, która stonuje zielony kolor trawy i wyostrzy biel piłki. Połączenie naszej wiedzy o soczewkach i specyficznej inżynierii geometrii oprawek daje graczowi przewagę nad konkurencją. Dla zawodnika uprawiającego skoki przez przeszkody, opracowana przez nas technologia filtracja kolorów wprowadzona do soczewek poprawia kolor przeszkód, zapewniając jednocześnie dokładne widzenie dla jeźdźca.

Sprawdź więcej!

Zdrowie oczu

Jeźdźcy są na otwartych przestrzeniach przez większą część dnia. Ochrona oczu ma kluczowe znaczenie dla zdrowia oczu. Opracowana geometria oprawek doskonale pasuje do kasku i zapewnia doskonałą ochronę oczu przed elementami wiatru, kurzu i odblasków. Soczewki PILLA ZEISS są w 100% chronione przed promieniowaniem UV (UVA, UVB, UVC). Zarządzanie światłem w oku dzięki naszym soczewką ma kluczowe znaczenie dla zachowania zdolności oczu do pozostania „świeżym” przez cały dzień.

Sprawdź więcej!

Głębia ostrości

Zawodnicy jeździeccy wymagają dokładności, jeśli chodzi o odniesienia wizualne. Dla graczy polo ważne jest, aby zobaczyć piłkę i ją uderzyć czysto. Niestandardowe okulary, które nie są poprawne optycznie, zmieniają rejestrację obiektu, a jednocześnie pogarszają głębię ostrości. Dzięki najwyższej jakości produkcji soczewek i manipulacji kolorami, technologia soczewek Pilla zapewnia dokładne wizualne odniesienie dla idealnego uderzenia piłki. Dla jeźdźców, którzy są skoczkami, krytyczna jest obserwacja odległości do przeszkody. Zbyt często jeździec, który nie nosi okularów, musi zmrużyć oczy, aby zobaczyć odległość, a to zmniejsza jego spostrzegawczość. Używanie wysokiej jakości soczewek z odpowiednią transmisją światła i profilem kolorów poprawia zdolność dokładniejszego pola widzenia przez sportowca.

Sprawdź więcej!

Filtracja soczewek dla sportów jeździeckich

W naszych soczewkach używamy ulepszonych barwników i rozwiązań chemicznych, aby obraz w okularach był w wysokiej rozdzielczości. Nieustannie dostarczamy nowe rozwiązania w produkcji naszych soczewek by oferowane przez nas okulary pomagały w osiągnięciach sportowych naszych klientów.

Sprawdź więcej!

Nasze oferowane produkty dla sportów jeździeckich

PILLA Vigilante

Sprawdź

PILLA Injected

Sprawdź

PILLA Injected RX

Sprawdź