Łucznictwo

Opracowany przez łuczników dla łuczników

Okular Pilla dla łucznictwa został zaprojektowany w połączeniu z mistrzami świata Eriką Jones, Bradenem Gellenthienem i Martinem Damsbo, co czyni go jedynym systemem oprawek i soczewek na świecie zaprojektowanym specjalnie przez łuczników dla łuczników. Ta opatentowana technologia „Dead Center” jest jedyną dostępną na rynku nauką o obiektywach łuczniczych.

Pilla stworzyła wiele geometrii oprawek bez części nosowej, oferując łucznikowi wzrokową przewagę przez nosową część okularów. Ma to kluczowe znaczenie dla łuczników, którzy do tej pory musieli zdejmować okulary przeciwsłoneczne z powodu przeszkadzających oprawkach nosowych, nawet podczas strzelania w jasnych słonecznych warunkach. Kiedy łucznik musi zdjąć okulary, aby strzelać, oko jest wstrząśnięte nagłą zmianą światła, ograniczając zdolność do pozostania skupionym. Zastosowanie optycznie poprawnego systemu, zaprojektowanego do warunków słonecznych do słabego oświetlenia, zarządza wydajnością najbardziej krytycznego elementu wyposażenia: twojego oka. 

Maksymalizuj ostrość i akwizycję wizualną

Jesienią 2013 roku przetestowaliśmy naszą koncepcję inżynierii Dead Center z łuczniczką Eriką Jones udoskonalając jej rozwiązanie techniczne dzięki jej przewodnictwu. Naszym zadaniem było ograniczenie wizualnych zakłóceń związanych z kolorystyką, które doświadcza łucznik z obecnymi celami, które prezentują oko w wielu kolorach. Technologia Dead Center zabija czerwone pole celu, umożliwiając skupienie się oka nieprzerwanie na złotym centrum. To rozluźnia oko, ciało i umysł.

Sprawdź więcej!

Minimalizacja zmęczenia oczu

Soczewki pozwalają łucznikom doskonale się zrelaksować, widząc wyraźniej niż gołym okiem. Bez mrużenia oczu i wysiłku mięsień oka osiąga optymalną ostrość. Kiedy łucznik musi zdjąć okulary, aby strzelać, oko jest zszokowane i ta nagła zmiana światła niekorzystnie wpływa na zdolność oczu do pozostania zrelaksowanym i skupionym. Zastosowanie optycznie poprawnego systemu soczewek zaprojektowanego dla warunków słonecznych i słabego oświetlenia zapewnia sprzęt zarządzający wydajnością najbardziej krytycznego elementu wyposażenia. Twojego oka.

Sprawdź więcej!

Niezakłócone pole widzenia

Pilla ma jedyny na świecie system oprawek i soczewek zaprojektowany specjalnie przez Łuczników dla Łuczników. Pilla stworzyła różnorodne geometrie oprawek bez nosa, dzięki czemu strzelec nie ma przeszkód wizualnych przez nosową część okularów. Ponadto wszystkie soczewki Pilla we współpracy ZEISS są poddawane najnowocześniejszej obróbce antyrefleksyjnej, która eliminuje odblaski. Usuwa to wszystkie wizualne szumy z wizji łucznika. Spójne światło w oku oznacza, że strzały nigdy się nie zmieniają.  Soczewki PILLA ZEISS są optycznie doskonałe, z ponad dwukrotnie większą przejrzystością niż przeciętne okulary. Widok przez okulary jest precyzyjny, bez względu na to w jakich warunkach patrzysz na cel.

Sprawdź więcej!

Filtracja soczewek dla łuczników

W naszych soczewkach używamy ulepszonych barwników i rozwiązań chemicznych, aby obraz w okularach był w wysokiej rozdzielczości. Nieustannie dostarczamy nowe rozwiązania w produkcji naszych soczewek by oferowane przez nas okulary pomagały w osiągnięciach sportowych naszych klientów.

Sprawdź więcej!

Nasze oferowane produkty dla łucznictwa

PILLA Outlaw

Sprawdź

PILLA Panther

Sprawdź

PILLA Panther RX

Sprawdź

PILLA 560

Sprawdź

PILLA 580

Sprawdź

PILLA 500 RX

Sprawdź

PILLA Mask

Sprawdź