Oprawki

 

Nasza filozofia projektowania jest bardzo prosta: funkcjonalność przewyższa wszystko

Wykorzystujemy materiały do naszych oprawek, które zapewniają sportowcowi korzyści funkcjonalne, a jednocześnie zapewniają długą żywotność. Jesteśmy dumni z tego, że stosujemy najnowocześniejsze materiały w celu zmniejszenia wagi, co znacznie poprawia zarówno funkcjonalność, jak i komfort.

Stworzyliśmy opatentowane systemy wymieniania soczewek. Systemy te zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić sportowcom szybką wymianę soczewki w celu uzyskania maksymalnej wydajności oczu. System ułatwia szybką ale i łatwą wymianę. Materiały z których korzystamy są testowane w celu zapewnienia nabywcy długotrwałego użytkowania oraz wytrzymałości w ciężkich warunkiach.

Opatentowana wymienność zapewniająca elastyczność

W Pilla jesteśmy zadowoleni z prostych, eleganckich rozwiązań. Wymiana soczewek nie powinna być trudna, a nasze opatentowane systemy wymienności są niezwykle łatwe w obsłudze. Nasza inżynieria Snap-Tec, która jest używana zarówno na naszych platformach Panther, jak i Outlaw, została po raz pierwszy wprowadzona w 2002 r. Dzięki tej technologii na świecie jest 75 000 ramek.

Zaprojektowane dla potrzeb każdego sportu

Ściśle współpracowaliśmy ze sportowcami, którzy są pionierami w swoich dziedzinach sportowych. Pracując z nimi, stworzyliśmy i udoskonaliliśmy geometrie ram, które zaprojektowano z myślą o strzelaniu do rzutek, strzelaniu z łuku i strzelaniu sportowym. Rozważaliśmy potrzeby w zakresie wydajności, wagi i równowagi, a także ogólny komfort. Potrzeby strzelców są inne niż potrzeby łuczników, różnią się także od potrzeb graczy polo.

Materiały wybrane ze względu na wytrzymałość, trwałość oraz komfort

Pilla wykorzystuje najlepsze materiały i jest liderem w budowie materiałów mieszanych. Spędziliśmy lata doskonaląc używane przez nas materiały i szczycimy się tym, że dostarczamy naszym klientom produkt, który wytrzyma próbę czasu oraz użytkowania. Używamy włókna węglowego, tytanu, włoskiego octanu, wydajnych mieszanek gumowych i materiałów hipoalergicznych.